Abierta Sin plazo publicado Servicios

OPERACIÓ DE CRÈDIT MAIG 2026

Expediente: 2026/14129

- Tipus d’operació: finançament a curt termini mitjançant pòlissa de crèdit. - Finalitat: fer front al pagament de les obligacions amb els proveïdors d'aquest Ajuntament dins dels terminis legals de pagament. - Import de la operació: 1.100.000,00 €. - Termini de la operació: 12 mesos. - Tipus d’interès: variable, euribor trimestral + diferencial - Període de liquidació d’interessos i amortització: trimestral

1.100.000
Presupuesto base
1.100.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 may 2026, 13:08
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 may 2026
Anuncio de Pliegos 25 may 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 may 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)