Obres relatives a la reforma del tram del carrer Narcís Blanch entre els carrers Riu Llierca i Riu Ser de Girona mitjançant actuacions d’urbanisme tàctic

Expediente: 2024020105

L’objecte del contracte és la realització de les obres definides al “Projecte d’obres de de reforma del tram de carrer Narcís Blanch entre els carrers Riu Llierca i Riu Ser de Girona mitjançant actuacions d’urbanisme tàctic” i aprovat en data 19/01/2024 per acord de Junta de Govern Local en el marc de l’expedient 2023006832 i modificat en data 20/12/2024 per acord de Junta de Govern Local.

195.465
Presupuesto base
195.465
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
13 ago 2025, 15:32

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ago 2025
Anuncio de Pliegos 13 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2025
Anuncio de Formalización 13 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)