Obres reforma clavegueram residuals, implantació xarxa pluvials i arranjament vorera c/ Pere Alsius de Banyoles

Expediente: X2025009735

La realització de les obres previstes a la memòria tècnica per a la reforma del clavegueram de residuals, implantació de xarxa de pluvials i arranjament de vorera al carrer Pere Alsius de Banyoles.

205.787
Presupuesto base
205.787
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
1 dic 2025, 16:40

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 dic 2025
Anuncio de Pliegos 1 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 nov 2025
Anuncio de Formalización 1 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)