Obres projecte obres d'adequació i rehabilitació de l'edifici Can Tarradas de Banyoles. PRTR

Expediente: X2026004623

Execució de les obres del projecte bàsic i executiu d'adequació i rehabilitació de l'edifici de Can Tarradas, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència finançat per la Unió Europea - Next Generation EU

1.684.981
Presupuesto base
1.684.981
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
8 abr 2026, 01:00

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 abr 2026
Anuncio de Pliegos 8 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 may 2026
Anuncio de Formalización 28 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)