Obres previstes en el Text refós del Projecte de reparació d’esquerdes existents a les torres de l’Escola d’Art i Disseny de Tarragona.

Expediente: 8004330008-2024-0023404

L’objecte del contracte és l’execució de les obres previstes en el Text refós del Projecte de reparació d’esquerdes existents a les torres de l’Escola d’Art i Disseny de Tarragona.\nEl detall i condicions de l’obra es defineixen i fixen en el Text refós del Projecte que juntament amb aquest Plec de clàusules administratives particulars regirà el contracte.

330.109
Presupuesto base
330.109
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 jul 2025, 10:58

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jul 2025
Anuncio de Pliegos 8 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)