Obres per la rehabilitació de les façanes de Cal Fontanillas, per procediment negociat sense publicitat

Expediente: 06/2025

L'objecte del contracte és la rehabilitació de la façana del carrer Major i la façana del carrer santa Eulàlia i la substitució de fusteries d'ambdues façanes.

44.145
Presupuesto base
44.145
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
12 may 2025, 11:02

Organismo contratante

Fundació Josep Cañas

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2025
Anuncio de Pliegos 12 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 ago 2025
Anuncio de Formalización 19 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08