Abierta Sin plazo publicado Obras

OBRES PER LA MILLORA DELS VESTIDORS DEL POLIESPORTIU MUNICIPAL DE GELIDA

Expediente: CONT-000043-2025

L’objecte d’aquesta licitació és l’execució de les obres contemplades en la memòria tècnica “Millora dels vestidors del poliesportiu municipal de Gelida”. La memòria valorada recull la millora de l’interior dels vestidors del pavelló de Gelida

63.424
Presupuesto base
63.424
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Gelida, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2026, 15:40
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Gelida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2026
Anuncio de Pliegos 10 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Gelida

Abierta CONT-000026-2026

CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT, TRANSPORT I INSTAL·LACIÓ D’UN TATAMI ESPORTIU

20.145 €

Abierta CONT-000026-2026

Subministrament, transport i instal·lació d’un tatami esportiu, amb una superfície total aproximada de 12 x 12 metres, destinat a les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Gelida. El material objecte del contracte consisteix en un acordió format per 12 tatamis de 200 x 100 x 4 cm, fabricats amb escuma de densitat A-200 (200 kg/m³), amb base antilliscant, cosits en format acordió, i equipats amb solapa i sistema de tancament mitjançant velcro, per garantir l’estabilitat del conjunt i la seguretat durant l’ús. El subministrament inclou totes les actuacions necessàries perquè el material quedi correctament instal·lat i en condicions òptimes per al seu ús immediat. El present contracte es pot qualificar de contracte administratiu de subministrament d'acord amb la definició dels articles 16.3 b) de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), per la qual es transposen a l'ordenament jurídic les directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014.

20.145 €

Abierta CONT-000021-2026

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER L’EXECUCIÓ DEL PROJECTE FORMACIO D’UN APARCAMENT A LA FINCA DE CAN PÀMIES AL NUCLI DE GELIDA

518.043 €

Abierta CONT-000021-2026

L’objecte d’aquesta licitació és l’execució de les obres contemplades en la ““Projecte per a la formació d’un aparcament a la finca de Can Pàmies al nucli de Gelida”, redactat per l’arquitecte Lourdes Mena Sanmartí, núm. col·legiat 67841-4, aprovada inicialment per Junta de Govern local en data 30 d’abril de 2026. Publicat al BOP de Barcelona núm. CVE 202610086593 de data 08/05/2026, al DOGC núm. 9663 de data 12/05/2026 i al tauler d’anuncis de l’Ajuntament. El projecte inclou la intervenció a la part nord-oest de la finca de Can Pàmies, amb la formació d’un aparcament amb accés des de l’avinguda Europa. Bàsicament, té com a objectiu resoldre la necessitat d’estacionament dels usuaris del municipi, derivada de l’orografia del municipi i de la manca de bosses d’aparcament. La proposta preveu un total de 82 places d’aparcament, de les quals 4 estan destinades a persones amb mobilitat reduïda. L’aparcament disposa d’una entrada i una sortida situades a la mateixa avinguda, fet que comporta la necessitat de reconfigurar aquest tram per tal de condicionar l’accés a la finca. El vial interior de l’aparcament es planteja amb un únic sentit de circulació i s’adapta a l’orografia del terreny, organitzant-se bàsicament en dues plataformes: una situada entre les cotes 164,28 i la 166,24 i l’altra plataforma va des de la cota 168,37 fins a la 165,92. La superfície total de l’àmbit és de 4.400,35 m², dels quals 1.403,56 m² corresponen a vial, 1.070,90 m² a aparcament i 1.926,89 m² a zones enjardinades i talussos. Els treballs a realitzar queden detallats en la memòria valorada i el seu plec de prescripcions tècniques (PPTP), i s’afegiran les que hagi ofert l’adjudicatari a la seva proposta de licitació, sempre d’acord amb la legislació que sigui d’aplicació. En el mencionat PPTP s’hi exposen, també, les condicions i les especificacions de les principals prestacions a realitzar.

518.043 €

Abierta CONT-000024-2026

OBRES PER LA REURBANITZACIÓ D’UN TRAM DEL PASSEIG CIRCUMVAL·LACIÓ AL NUCLI DE GELIDA

336.023 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €