En evaluacion Obras

OBRES PER LA MILLORA DE L’ESTANQUITAT DE TANCAMENTS I COBERTES I RESTAURACIÓ DE PINTURES MURALS DE L’ESGLÉSIA VELLA DE MIRAVET

Expediente: 4308460009-2025-0000528

L’objecte del present contracte és la millora de l’estanquitat de tancaments i cobertes i restauració de les pintures de l’Església vella de Miravet, d’acord amb el Projecte bàsic i d’execució, redactat pels arquitectes Carlos Brull Casadó i Andreu Alfonso Jardí, i aprovat definitivament en data 03/07/2025.

69.991
Presupuesto base
69.991
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Miravet, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 jul 2025, 12:22

Organismo contratante

Ajuntament de Miravet

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 jul 2025
Anuncio de Pliegos 28 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Miravet

Abierta 4308460009-2026-0000329

Llicència d'ús privatiu del domini públic per a l'explotació del servei de bar de la piscina municipal 2026

2.000 €

Adjudicada 4308460009-2026-0000527

CONTRACTE D'OBRES: PAVIMENTACIÓ I REPARACIÓ DE DIFERENTS CAMINS MUNICIPALS DE MIRAVET

164.275 €

Adjudicada 4308460009-2026-0000527

L’objecte del present contracte són les obres de pavimentació i reparació de diferents camins municipals de Miravet, d’acord amb el Projecte redactat per SEARE Reus Enginyeria, S.L. i signat per l’enginyer industrial Mariano Esteller Martínez, projecte supervisat pel departament d’Enginyeria del Servei d’Assistència de la Diputació de Tarragona. El present contracte es troba cofinançat per les subvencions concedides a entitats locals adscrites al Fons general amb l’afectació parcial dels ingressos relacionats amb activitats de producció, emmagatzematge i transformació d’energia elèctrica nuclear, derivats de l’impost sobre les instal·lacions que incideixen en el medi ambient. En concret, segons la resolució mitjançant la qual s’aprova la distribució dels Fons de Transició Nuclear als municipis de la zona PENTA I i II de les centrals nuclears de Vandellòs i Ascó.

164.275 €

En evaluacion 4308460009-2026-0000287

OBRES INSTAL·LACIÓ FOTOVOLTAICA A LA TEULADA DE L'ESCOLA ROC LLOP I CONVALIA DE MIRAVET

82.421 €

En evaluacion 4308460009-2026-0000287

L’objecte del present contracte són les obres d’instal·lació fotovoltaica a la teulada de l’Escola Roc Llop i Convalia del municipi de Miravet, d’acord amb el Projecte, redactat per l’enginyeria EPI-Enginyeria per la Igualtat SCCL i signat per l’enginyer tècnic industrial Jaume Castellà Carlos (Col. 18695), projecte supervisat per pel departament d’Enginyeria del Servei d’Assistència Municipal (SAM) de la Diputació de Tarragona.

82.421 €

En la misma provincia (Tarragona)