Obres per la implementació d’una sèrie d’embarcadors i/o rampes d’accés connectats a la resta de la xarxa de mobilitat de l’entorn del Pantà,i instal·lació de senyalització complementària, d’acord amb el "PROJECTE DE DESENVOLUPAMENT D’INFRAESTRUCTURA I ACCESSOS PER LA MOBILITAT SOTENIBLE I,SENYALITZACIÓ DE L’EMBASSAMENT DE RIALB", firmat per Josep Barberillo Gesa (Arquitecte tècnic, enginyer edificació) i Josep Barberillo Nualart (enginyer industrial).

Expediente: 22/2025

Contrato de obras formalizado por Consorci Segre-Rialb en Lleida. Duración del contrato: 165 días. Categoría CPV 45112500. Adjudicado el 2 dic 2025 a RIBALTA I FILLS SA. Se recibieron 2 ofertas.

206.554
Presupuesto base
206.554
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45112500
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
9 mar 2026, 13:04
Fecha límite
26 ago 2025
Duración
165 días

Adjudicación

Adjudicatario
RIBALTA I FILLS SA
NIF
A25202680
Importe
205.521
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Consorci Segre-Rialb

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2026
Anuncio de Pliegos 9 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 ago 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 mar 2026, 03:12

Mismo sector y zona (45 en Lleida)

Abierta 171/2026

Execució material de les obres previstes al projecte de Rehabilitació i restauració de l'església de sant Joan Baptista 1a etapa separata de la 2a fasede restauració de les façanes laterals i de l'absis, actuacions a les cobertes i façanes de les capelles laterals i a la coberta de la rectoria amb actuacions estructurals.

181.587 €

Abierta 258/2026

Adequació de la planta potabilitzadora i del dipòsit d'aigua potable del municipi de Massalcoreig

44.862 €

Abierta 2237/2026

Obres de manteniment i millora del carrer Canonges. La idea és millorar tant l’enllumenat com l’ornat dels porxos existents, per la qual cosa es proposa la renovació de totes les lluminàries, del sistema de megafonia i el repàs i pintat dels porxos.

168.628 €

Abierta 2294/2026

L’objecte del contracte és l’arranjament generalitzat, degut al desgast i deteriorament, del carrer de la Bola de Castellciutat. Aprofitant aquesta actuació, es vol millorar l’accessibilitat d’aquesta zona de Castellciutat.

163.429 €

Abierta 2025/262

Arranjament i pavimentació del carrer Sant Martí de Gessa, al municipi de Naut Aran,

173.329 €

Abierta 94/2026 (b)

És objecte d’aquest contracte l’execució de les obres de millora, condicionament i pavimentació de l’accés al Refugi de l’Arp, situat al Pla de l’Arp, entre la torre de telecomunicacions i el refugi de l’Arp, dins del terme municipal de La Vansa i Fórnols (comarca de l’Alt Urgell, Lleida). L’actuació abasta una superfície total de pavimentació de 1.840 m², corresponents a 1.640 m² de camí d’accés (4,00 m d’amplada) i 200 m² d’aparcament del refugi, amb una llargada total de 410 m. Les referències cadastrals de les parcel·les afectades són: Pol. 8, Parc. 9011 (25302A008090110000QU) i Pol. 8, Parc. 382 (25302A008003820000QP).

85.000 €

Abierta 112/2026

Descripció de la prestació: Execució de les obres de rehabilitació interior de la planta tercera del Centre Cívic de la Granadella per a la seva adequació com a Centre d’Empreses Innovadores (CEI), d’acord amb les actuacions, característiques tècniques i condicions establertes en el projecte tècnic aprovat.

345.269 €

Abierta 134/2026

Execució de les obres necessàries per a l’adequació de la planta tercera i l’altell del Centre Cívic de la Granadella com a Centre d’Empreses Innovadores (CEI), mitjançant l’execució de les instal·lacions previstes en el projecte tècnic aprovat, incloent les instal·lacions de sanejament, fontaneria, electricitat i il·luminació, climatització i ventilació, protecció contra incendis, telecomunicacions i seguretat, així com les actuacions auxiliars necessàries per a la seva completa execució, posada en funcionament i legalització.

209.411 €

Abierta X2026000490

L’objecte del contracte és executar l’obra d’actuacions al nucli antic d’Aitona per millora de l’aparcament del carrer Quixeret, número 18 i substitució parcial de la xarxa de sanejament i d’aigua potable al carrer Dr. Pere Piñol.

160.646 €

Abierta 59/2026

Obres de millora de les infraestructures viàries d'accés als nuclis de població del municipi de Sant Esteve de la Sarga

134.246 €

Más licitaciones de Consorci Segre-Rialb

Formalizada 24/2025

Contracte de serveis “Desenvolupament d'una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques i elaboració d'un portfoli digital d'activitats en el medi natural i aquàtic , dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, finançat amb Next Generation EU

30.223 €

Formalizada 9/2025

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de bicicletes elèctriques BTT i els seus elements complementaris (punts de recàrrega, plaques fotovoltaiques per alimentar aquests, sistemes d’emmagatzematge, cascos, ...), així com també, la posada en funcionament de la gestió integral del sistema de lloguer de bicicletes mitjançant aplicació web mòbil.

78.007 €

Formalizada 24/2025

L'objecte del present contracte és el servei de desenvolupament d’una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques i l’elaboració d’un portfoli digital d’activitats en el medi natural i aquàtic al Consorci Segre Rialb. Aquest contracte està inclòs dins del projecte “Segre - Rialb: destí nàutic interior”, cofinançat a través dels Fons Next Generation EU, en concret dins del programa de Plans de sostenibilitat Turística en Destinacions (PSTD), convocatòria 2021, promoguda pel Ministeri d’Industria, Comerç i Turisme. Aquest contracte es correspon a l’actuació 8 “Desenvolupament d’una plataforma web turística especialitzada en activitats nàutiques” i a l’actuació 9 “Elaboració d’un portfoli digital d’activitats en el medi naturali aquàtic” de l’Eix 3 del PSTD.

30.223 €

Adjudicada 22/2025

CONTRACTE D’OBRES PEL DESENVOLUPAMENT D’INFRAESTRUCTURA I ACCESSOS PER LA MOBILITAT SOSTENIBLE I SENYALITZACIÓ DE L’EMBASSAMENT DE RIALB, DINS DEL PLA DE RECUPERACIÓ, TRANSFORMACIÓ I RESILIÈNCIA, FINANÇAT PELS FONS NEXT GENERATION EU

206.554 €

Adjudicada 9/2025

Contracte subministrament, instal·lació i servei per “L'adquisició de bicicletes elèctriques amb els seus elements complementaris i la posada en funcionament de la gestió integral del sistema de lloguer de bicicletes mitjançant aplicació web mòbil, dins del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, Finançat pels fons NGEU\

78.007 €