OBRES PER ADEQUAR LES INSTAL·LACIONS DELS SISTEMES D’HIDRANTS CONTRA INCENDIS DEL PORT ESPORTIU DE ROSES

Expediente: PORT2024/004NSP

L’objecte del contracte és la realització de les obres per adequar les instal·lacions dels sistemes d’hidrants contra incendis del port esportiu de Roses, donant compliment al Real Decret 513/2017, de 22 de maig, pel qual s’aprova el Reglament de Protecció Contra Incendis (RIPCI). Per a l’execució de les obres, es seguirà la Memòria Tècnica de la instal·lació contra incendis al port esportiu de Roses.

69.362
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
18 nov 2024, 15:00

Organismo contratante

Port de Roses, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 nov 2024
Anuncio de Pliegos 18 nov 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 nov 2024
Anuncio de Formalización 18 nov 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Port de Roses, SA

Adjudicada SU/PNSP/PORT2026/002

Contracte de subministrament d’un motor fora borda per l’embarcació PORT ROSES TRES del servei de fondeig de les cales de Roses

17.535 €

Adjudicada SU/PNSP/PORT2026/002

El present contracte té per objecte el subministrament d’un motor fora borda de 200 CV, model Yamaha F200 XD o equivalent, compatible i destinat a l’embarcació PORT ROSES TRES adscrita al servei de gestió, manteniment, revisió i assistència dels camps de fondeig de les cales de Roses, per la temporada d’estiu. L’objecte del contracte es limita a les prestacions estrictament indispensables per afrontar la situació d’imperiosa urgència acreditada a la memòria de l’expedient.

17.535 €

Adjudicada SE/POSA/PORT2026/002

L’objecte del contracte és la contractació de la confecció de 2 batimetries anuals i els informes corresponents d’acord a les necessitats recollides en el Plec de Prescripcions tècniques (EXP. X202600007)

12.360 €

Formalizada SE/PORT2026/001

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis marítims següents: a) Subministrament i instal·lació d’ancoratges de baix impacte ecològic en les ubicacions indicades en el PPT. b) Enretirada dels morts de formigó existents que impacten la praderia de fanerògames. c) Transport dels residus generats a gestor autoritzat. d) Instal·lació dels elements necessaris per als fondejos per a embarcacions i per a l’abalisament dels polígons de fondeig. e) Instal·lació de dos pantalans flotants, d’acord amb les condicions tècniques i de seguretat indicades en el PPT.

167.997 €

Formalizada SE/PORT2026/001

Contracte de subministrament i instal·lació d'ancoratges de baix impacte ambiental, enretirada de morts de formigó i instal·lació de les boies de fondeig d'embarcacions en platges i cales de Roses per la temporada 2026.

167.997 €

En la misma provincia (Girona)