Obres per a la finalització de la millora d’accessibilitat i adequació d’accessos exteriors a l’Institut el Pedró de L’Escala (Codi de centre: 17005251. Codi ENS: 01668)

Expediente: ED-2026-34

Obres per a la finalització de la millora d’accessibilitat i adequació d’accessos exteriors a l’Institut el Pedró de L’Escala (Codi de centre: 17005251. Codi ENS: 01668)

67.662
Presupuesto base
67.662
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 12:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 feb 2026
Anuncio de Formalización 13 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 abr 2026, 12:15

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional

En la misma provincia (Girona)