Obres per a la construcció d’una nova captació d’aigua subterrània al carrer de Manel Tolosà, 4, de Cassà de la Selva

Expediente: X2025002963

L’objecte del contracte és l’execució de les obres necessàries per a la construcció d’una nova captació d’aigua subterrània al carrer Manel Tolosà, 4, del municipi de Cassà de la Selva, d’acord amb el projecte tècnic aprovat.

225.912
Presupuesto base
225.912
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
27 mar 2026, 11:08

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 mar 2026
Anuncio de Pliegos 27 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 mar 2026
Anuncio de Formalización 27 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 mar 2026, 08:35

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)