Obres ordinàries d'instal·lació d'un ascensor a la Biblioteca Municipal (P-2434) – segona convocatòria -

Expediente: 14528/2025

Execució de les obres ordinàries d'instal·lació d'un ascensor a la Biblioteca Municipal, definides i valorades en el projecte tècnic (P-2434) redactat per l’arquitecte municipal, Sr. Josep Mª Ferran Mercadé, aprovat definitivament per Decret núm. DEC/2669/2025, de 15 de maig, del regidor delegat de la Subàrea de Contractes i Concessions. Per DEC/5502/2025, de 23 d’octubre, del regidor delegat de la Subàrea de Contractes i Concessions s’aprova el nou pressupost d’execució per contracte del projecte tècnic de les esmentades obres per import de 129.471,05 €.

128.401
Presupuesto base
128.401
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 mar 2026, 10:34

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 mar 2026
Anuncio de Formalización 17 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 mar 2026, 07:33

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)