Obres ordinàries de construcció del bloc de nínxols núm. 7 del cementiri municipal – segona convocatòria

Expediente: 4912/2026

Execució de les obres ordinàries de construcció del bloc de nínxols núm. 7 del cementiri municipal, definides i valorades en el projecte tècnic (P-2520) redactat per l’arquitecte municipal, Sr. Josep Mª Ferran Mercadé, aprovat definitivament per Decret núm. DEC/2508/2025, de 12 de maig, del regidor delegat de la Subàrea de Contractes i Concessions.

247.934
Presupuesto base
247.934
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
5 may 2026, 14:02

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 may 2026
Anuncio de Pliegos 5 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jul 2026
Anuncio de Formalización 23 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)