Abierta 22 sep 2026 (19d 7h) Obras

Obres millora, legalització i eficiència energètica de l’enllumenat públic de l’Av Catalunya i entorn, de Cerdanyola del Vallès

Expediente: 151/2026/0006

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Cerdanyola del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 187 días. Categoría CPV 45316100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 22 sep 2026.

407.151
Presupuesto base
535.489
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45316100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 08:04
Fecha límite
22 sep 2026, 14:00 (19d 7h)
Duración
187 días

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 22 sep 2026
Finaliza en 19 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (45 en Barcelona)

Abierta 2026OB0014

L’objecte del present contracte són les obres relatives al desplaçament de la variant de línia subterrània de mitja tensió (25 KV) L/Z. FRANCA.2 a l’existent centre de mesura 110016, amb mesures de contractació pública sostenible

181.362 €

Abierta OBR02-07/2026

Constituye el objeto del presente contrato la ejecución de las obras de urbanización y electrificación (Fase 3), previstas en el Proyecto de Modificación del Proyecto de Urbanización del PMU-01d Ronda Barceló-Illa Fàbregas y de Caralt. Polígono 1. El ámbito físico del contrato comprende los espacios público situados dentro del Polígono 1 del PMU-01d (PU2-Ronda Barceló): Ronda Barceló (Tramo de la Calle Méndez Nuñez y Avenida Maresme), Calle Méndez Nuñez (Tramo entre Calle Cooperativa y calle Alcalde Abril), Calle Thos y Codina (Tramo entre Calle Cooperativa y calle Alcalde Abril), dos zonas verdes entre Calles Mendez Nuñez y Hermanos Thos y Codina y una zona verde entorno a Torre Barceló.Concretamente, se refiere a las obras del ámbito del PU2 "Ronda Barceló", Polígono 1, con una superficie de actuación de 12.932 m².

5.459.164 €

Abierta OBM/2026/37

Aquestes obres recullen les actuacions necessàries a la Biblioteca Vapor Badia, emplaçada al carrer de les Tres Creus, 127-129, per habilitar els espais de l?antiga cafeteria i oficines com a sala d?estudi i lectura en autoservei.

486.368 €

Abierta URB/2026/24

L'objecte del projecte consisteix en les obres de reforma de la vorera nord del carrer de l'Alcalde Ribé de Sabadell, entre la plaça d'Espanya i l'avinguda de Matadepera.

693.246 €

Abierta 2026/67

Obres de substitució de la climatització deficient, existent en la secretaria d’estudiants i docència de la Facultat d’Economia i Empresa, edifici 696, d’acord amb el que es descriu en el projecte executiu aprovat el 3 de juny de 2026. Les actuacions comprenen la renovació i ampliació dels equips de clima i la seva instal·lació elèctrica i control associada del segment de la planta 2 on s’ubica part de la unitat de secretaria de l’edifici, en substitució dels equips existents amb les seves xarxes de conductes associades.

74.629 €

Abierta 17079/2026

L’objecte del contracte consisteix en l’execució de les obres necessàries per a la instal·lació d’una infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics (IRVE) al pàrquing municipal de l’edifici de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, situat a la Plaça de la Vila, 1. Les obres inclouen la instal·lació de 30 estacions de recàrrega amb un total de 54 preses en corrent altern, l’execució de les canalitzacions, cablejats, sistemes de protecció, connexió al quadre elèctric existent, així com totes les actuacions auxiliars necessàries per al correcte funcionament de la instal·lació

207.681 €

Abierta 001_26003336

obres per l'arranjament de guals de vianants a l'entorn de la Plaça de la Pau al Districte de Sant Martí Barcelona amb mesures de contractació pública sostenible

165.261 €

Abierta 2026/093 (92/2026/CONT)

Obres per executar la Instal·lació de sistemes de videovigilància als polígons Congost, Jordi Camp, Cal Gordi, Coll de la Manya, Font del Radium i Palou Nord segons el Projecte executiu per a la instal·lació de sistemes de videovigilància als set polígons industrials de Granollers, (obra 8/2026/PROBR).

391.031 €

Abierta 17304/2026

Contractació de les obres corresponents a la memòria tècnica "Creació d’un nou espai verd a la plaça de Sant Pere". Aquestes obres per a l’adequació de la plaça consisteixen en: - Demolició del paviment existent, per a l’execució de parterres i rases, i reposició del paviment quan sigui necessari. - Excavació en els àmbits d’escocells i parterres. - Execució de les rases de la xarxa de reg (excavació, canonades, vàlvules...), incloent una nova escomesa. - Execució de les rases de desviament dels serveis existents (enllumenat i telecomunicacions) i desplaçament dels elements fixos existents. - Plantacions - Mobiliari

41.378 €

Abierta 52724/2025

L’objecte del projecte és l‘execució de diferents actuacions d’arranjament dels paviments i millora de l’accessibilitat del sector Pla de la Pagesa.

1.263.663 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cerdanyola del Vallès