OBRES INCLOSES PROJECTE CONSTRUCTIU DE LA REHABILITACIÓ DEL POU 10 DEL SERVEI D’ABASTAMENT D’AIGUA POTABLE DE CASTELL D’ARO, PLATJA D’ARO I S’AGARÓ. AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PÚBLICA SOSTENIBLE

Expediente: GENE2025007375 (X2025007483)

Contractació de les obres incloses en el Projecte constructiu de la rehabilitació del Pou 10 del servei d’abastament d’aigua potable de Castell d’Aro, Platja d’Aro i S’Agaró.

149.264
Presupuesto base
149.264
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
12 dic 2025, 09:14

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 dic 2025
Anuncio de Pliegos 12 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 dic 2025
Anuncio de Formalización 12 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)