OBRES INCLOSES EN LA MEMÒRIA VALORADA PER A LA INSTAL·LACIÓ DE PILONA HIDRÀULICA I CONTROL DE MATRÍCULES PER CÀMERA A LA PLAÇA EUROPA

Expediente: GENE2025007966 (X2025008086)

l’execució de les obres incloses en la memòria valorada per a la instal·lació de pilona hidràulica i control de matrícules per càmera a la Plaça Europa

28.523
Presupuesto base
28.523
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
11 dic 2025, 12:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 dic 2025
Anuncio de Pliegos 11 dic 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 dic 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)