Abierta Sin plazo publicado Obras

Obres d'instal·lació fotovoltaica de 250 kWn sobre terreny amb bateries per a autoconsum individual al nou dipòsit d'aigua potable a la Selva del Camp

Expediente: 614/2026

Executar les obres d'instal·lació d'una planta solar fotovoltaica de 250 kWn sobre terreny amb bateries per a autoconsum individual al polígon 20 parcel·les 13 i 15 de la Selva del Camp. Es tracta de realitzar una connexió a la xarxa de distribució en baixa propera per una potència de consum de 20 kW, i suplementar l’energia que falta mitjançant una instal·lació fotovoltaica amb un sistema d’emmagatzematge d’energia elèctrica amb bateries .

422.818
Presupuesto base
422.818
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Selva del Camp, la, Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 abr 2026, 15:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de la Selva del Camp

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 abr 2026
Anuncio de Pliegos 17 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de la Selva del Camp

Abierta 1304/2026

Obres de remodelació de la plaça Onze de Setembre

355.860 €

Abierta 1304/2026

Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres definides en el Projecte de remodelació de la plaça Onze de Setembre, aprovat definitivament en l’expedient 2497/2025. El projecte té per objecte la remodelació de la plaça Onze de Setembre, amb la finalitat de reordenar la circulació de vianants i vehicles, millorar l’accessibilitat de l’espai públic i renovar les xarxes de serveis existents.

355.860 €

Formalizada 2902/2024

Alienació de la parcel·la E-7 del Pla Parcial Industrial del Xalamec de la Selva del Camp.

200.700 €

Adjudicada 1179/2026

La fase final de les obres incideix bàsicament en la recuperació estètica i formal dels elements d’acabat de la sala i de l’exterior del Teatre La Defensa Agrària, especialment pel que fa a la restauració dels revestiments interiors i exteriors, la recuperació dels cromatismes històrics, la pavimentació de la sala —tant de la platea com de la part externa— i les fusteries exteriors i interiors, atès que es troben en un estat de conservació molt precari. En concret, l’actuació prevista afecta principalment els elements següents: -Pavimentació: el paviment hidràulic de la sala es troba molt afectat pels successius canvis de butaques, inclosos els muntatges i desmuntatges freqüents. -Revestiments interiors: els estucats i revestiments de la sala han patit nombroses modificacions, com ara pintats i repintats, col·locació de sòcols i instal·lació de velluts, actualment molt deteriorats i desenganxats dels paraments. -Revestiments exteriors: la façana principal presenta patologies importants al voladís que acull les persones usuàries. També cal revisar i recuperar el revestiment exterior dels paraments, amb l’objectiu de restituir l’estucat de calç original. -Fusteries interiors: les portes interiors d’accés a la sala s’han de revisar i, si escau, substituir, atès que per manca de manteniment han quedat obsoletes. -Fusteries exteriors: les fusteries existents, actualment d’alumini color bronze, no es corresponen amb les fusteries originals de l’edifici.

186.641 €

Adjudicada 1179/2026

Obres de rehabilitació i reforma del teatre la Defensa Agrària a la Selva del Camp (FASE FINAL)

186.641 €

En la misma provincia (Tarragona)