Abierta 23 sep 2026 (22d 6h) Obras

Obres d'estabilització dels talussos NU21TA06D i NU21TA07D del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. POS130/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000261

Contrato de obras publicado por Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya en Girona. Duración del contrato: 152 días. Categoría CPV 45111230. Plazo de presentación de ofertas hasta el 23 sep 2026.

230.096
Presupuesto base
255.096
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45111230
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 12:06
Fecha límite
23 sep 2026, 12:00 (22d 6h)
Duración
152 días

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 23 sep 2026
Finaliza en 22 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (45 en Girona)

Abierta X2026001613

Pavimentació de l'espai de la Pista coberta de Sant Gregori amb sistema àrea-elàstic de capa d'ús de linòleum d'alta resistència i baix manteniment

90.500 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Abierta 14/2025_

Execució de l'obra titulada "condicionamnet de carrers i soterrament de línies de baixa tensió i telecomunicacions de Riumors" d'acord amb el projecte de data febrer de 2025 redactat per l'enginyer Andres Torres.

355.104 €

Abierta GENE2026005983/X2026006073

Obres de millora de la plaça sant pol de s’agaró

200.556 €

Abierta 14/2025

Contracte d'obres per a l'execució de l'actuació titulada "condicionament de carrers i soterrament de línies, Riumors".

355.104 €

Abierta X2026005992/GENE2026005905

Obres compreses en el projecte de millora de la pavimentació de diversos carrers del municipi: “campanya voreres 2026”.

1.204.069 €

Abierta X2026000213

Instal·lació de jocs infantils per a diferents àrees de joc del municipi de Palol de Revardit

63.099 €

Abierta 3/2026

Contracte d'Obres per "Regulació de la demanda d’aigua en la xarxa de Pau”

55.562 €

Abierta X2026001212

L’objecte d’aquest projecte simplificat és la substitució de la canonada d’aigua de fibrociment per una canonada de PE.

179.450 €

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya