Obres descrites al “Projecte de l'obra d'adequació per la renovació (Retoping) de les àrees de salts i semicercles interiors de la pista d'atletisme i de treballs complementaris.”

Expediente: X2024094726

Les obres descrites al “Projecte de l'obra d'adequació per la renovació (Retoping) de les àrees de salts i semicercles interiors de la pista d'atletisme i de treballs complementaris” elaborada pel Sr. Víctor Pujol Hugas, arquitecte municipal i Cap del Departament d’Obra Pública.

98.500
Presupuesto base
98.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cambrils, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 jun 2025, 15:30

Organismo contratante

Ajuntament de Cambrils

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2025
Anuncio de Pliegos 16 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 jun 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09