Obres del projecte modificat relatiu a la construcció d’un Camí ciclable a la zona industrial de Torroella-Nestlé, finançades pel Pla de recuperació, transformació i resiliència - finançat per la Unió Europea – Next Generation EU

Expediente: 2024008825

L’objecte del contracte és executar les obres de construcció d’un Camí ciclable a la zona industrial de Torroella-Nestlé sobre el riu Ter, al seu pas per Domeny, a l'alçada de la nova fàbrica Nestlé España SA, el traçat del qual passarà adjunt a l’esmentada fàbrica pel seu costat sud, possibilitant la connexió amb altres trams de camins ciclables existents.

431.035
Presupuesto base
431.035
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 10:18

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 jul 2024
Anuncio de Formalización 14 ago 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:36

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)