OBRES DEL PROJECTE EXECUTIU PER A LA MILLORA DEL PAVIMENT I COBERTA DEL PAVELLÓ POLIESPORTIU D’OLOT “PAVELLÓ DE LA POLLANCREDA”.

Expediente: CCS12026000017

Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les d’obres del Projecte executiu per a la millora del paviment i coberta del pavelló poliesportiu d’Olot “Pavelló de la Pollancreda” , contingudes en el Projecte Executiu per la millora del paviment i el Projecte Executiu per la millora de la coberta aprovat inicialment per acord de la Junta de Govern Local del dia 19 de febrer de 2026, d’acord al mateix i a les determinacions contingudes en aquest.

447.087
Presupuesto base
208.083
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
30 abr 2026, 10:20

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 12:15

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)