Obres del projecte de renovació de les instal·lacions d'enllumenat públic exterior del parc de la Devesa

Expediente: 2023009433

L’objecte del contracte d'obres, és executar les obres de les fases 0, 1 i 3 de renovació de les Instal·lacions d’enllumenat públic exterior del Parc de la Devesa, d'acord amb el projecte aprovat definitivament en data 20 de gener de 2023, en el què queden definits i valorats els treballs que cal executar.

1.135.069
Presupuesto base
1.135.069
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 10:08

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 mar 2024
Anuncio de Formalización 25 mar 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)