En evaluacion Obras

Obres definides a les bases tècniques d’adequació de les cobertes de l’edifici d’habitatges d’ús social ubicat al carrer Verge de Loreto 1-3 i de les bases tècniques de les obres d’adequació de 3 habitatges d’ús social ubicats al mateix edifici propietat de l’Ajuntament de Lloret de Mar, dividit en 2 lots

Expediente: 13792026000009 OBRES COBERTES I HABIT VERGE LORETO

Contrato de obras en evaluación por Ajuntament de Lloret de Mar. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 45400000.

153.481
Presupuesto base
184.177
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
45400000
Publicación
28 jul 2026, 14:10
Fecha límite
25 ago 2026, 01:59
Duración
2 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 jul 2026
Anuncio de Pliegos 28 jul 2026
Fin Plazo Presentación 25 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 ago 2026, 07:00

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar