OBRES DE SUBSTITUCIÓ DEL PAVIMENT I PINTAT DE LES LÍNIES DE CAMP AL POLIESPORTIU MUNICIPAL DE BESCANÓ

Expediente: 1379-2026-161

L’objecte de la contractació per a la substitució del paviment i pintat de les línies de camp al poliesportiu municipal de Bescanó, d’acord amb les especificacions del projecte executiu de referència.

191.826
Presupuesto base
191.826
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Bescanó, Girona (Cataluña)
Publicación
5 may 2026, 16:32

Organismo contratante

Ajuntament de Bescanó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 may 2026
Anuncio de Pliegos 5 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jun 2026
Anuncio de Formalización 7 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Bescanó

Abierta 1431-2025-835

CONTRACTACIÓ PER LOTS DEL SUBMINISTRAMENT DE DOS VEHICLES EN MODALITAT D'ARRENDAMENT FINANCER (LEASING) PER LA BRIGADA MUNICIPAL I PROTECCIÓ CIVIL DE BESCANÓ

178.216 €

En evaluacion 1395-2026-996

El present contracte té per objecte la gestió i dinamització de l’espai jove La Torre del municipi de Bescanó adreçat al jovent adolescent, en el qual s’han habilitat diferents espais per a destinar-los a activitats i tallers.

125.440 €

En evaluacion 1431-2025-835

L’objecte de la contractació per lots consisteix en el subministrament de dos vehicles, en la modalitat d’arrendament financer (leasing), amb les següents característiques: i) Camió elèctric amb caixa basculant i plataforma elevadora en la modalitat d’arrendament financer (leasing) amb amortització total (sense valor residual, amb el pagament de la quota 60 el vehicle quedarà en total propietat de l’Ajuntament) en aquest cas es podran presentar a la licitació vehicles usats de com a màxim 24 mesos d’antiguitat i un màxim de 7.000,00 km, (caldrà acreditar-ho) l’antiguitat del vehicle es comptarà des de la data de primera matriculació fins el dia del termini de presentació de propostes) per destinar-lo a serveis de l’Ajuntament de Bescanó. ii) Vehicle 4x2 tipus Suv/tot terreny híbrid endollable (PHEV), logotipat i retolat segons indicacions de l’Associació de Voluntaris de Protecció Civil de Bescanó. De mínim 5 portes, 5 places i 2 anys de garantia, amb una potencia combinada d’entre 240 i 310 CV, i canvi de marxes automàtic, per destinar-lo a serveis de Protecció Civil de Bescanó, en la modalitat d’arrendament financer (leasing) amb amortització total (sense valor residual, amb el pagament de la quota 60 el vehicle quedarà en total propietat de l’Ajuntament).

178.216 €

En evaluacion 1395-2026-996

SERVEI DE GESTIÓ I DINAMITZACIÓ DE L'ESPAI JOVE LA TORRE DEL MUNICIPI DE BESCANÓ

125.440 €

Anulada 1395-2025-1538

SERVEI DE GESTIÓ I DINAMITZACIÓ DE L'ESPAI JOVE LA TORRE

130.094 €

En la misma provincia (Girona)