Obres de reordenació viària, supressió de barreres arquitectòniques i reurbanització del Barri de dalt, a l'Ampolla - fase 1: vials principals

Expediente: 1050/2026

Execució de les obres descrites al «Projecte constructiu d'obres de reordenació viària, supressió de barreres arquitectòniques i reurbanització del barri de Dalt, a L'Ampolla”, per adaptar els vials als condicionants establerts pel codi d’accessibilitat de Catalunya, garantint l’accessibilitat a l’espai urbà a totes les persones. Fase 1: Vials principals.

934.792
Presupuesto base
934.792
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ampolla, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
12 jun 2026, 14:36

Organismo contratante

Ajuntament de l'Ampolla

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 jun 2026
Anuncio de Pliegos 12 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 ago 2026
Anuncio de Formalización 31 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de l'Ampolla

En la misma provincia (Tarragona)