En evaluacion Obras

Obres de renovació i connexionat de la xarxa de clavagueram interior de la plaça de les Fonts

Expediente: 001_26000522

Obres de renovació i connexionat de la xarxa de clavagueram interior de la plaça de les Fonts

467.555
Presupuesto base
467.555
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
6 jul 2026, 15:22

Organismo contratante

Ajuntament de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 jul 2026
Anuncio de Pliegos 6 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Barcelona

Abierta 001_26002454

Gestió, dinamització i coordinació del Centre Cívic Vallvidrera - Vázquez Montalbán, del Centre Cívic l'Elèctric, del Casal de Barri Comunitari Can Rectoret i del Casal de Barri Comunitari Espai Putxet

1.896.653 €

Abierta 001_26003509

Gestió integral de les activitats de la Diada de Reis al Districte de Sarrià - Sant Gervasi

285.824 €

Abierta 001_26002993

Els serveis d'impressió, manipulació de notificacions i comunicacions, a través de fitxers normalitzats o fitxers format pdf, per al seu enviament mitjançant cartes certificades amb PEE i cartes ordinàries a les persones amb dret a ser informades dels actes administratius (notificacions), fets o actuacions (comunicacions) que els hi afecten o els hi poden afectar, de diferents serveis destinats a la gestió d'habitatge del Consorci de l'Habitatge de Barcelona, a través de la Gerència de l'Habitatge d'acord amb el que estableix el conveni d'encàrrec de gestió del servei

17.286 €

Abierta 001_26003376

Servicio de mantenimiento integral de los sistemas de radiotelefonía digital TETRA, localización, megafonía remota de la Guardia Urbana y del Servicio de Protección Civil, Prevención, Extinción de Incendios y Salvamento con las previsiones del Pliego de Prescripciones Técnicas, y con medidas de contratación pública sostenibles, desglosado en 2 lotes

192.404 €

Abierta 001_26003814

Subministramenti arrendament per a l'ús (sense opció de compra) d'equips per a la reproducció, escaneig i impressió de documentació en diferents direccions, departaments i equipaments del Districte de Gràcia, amb mesures de contractació pública sostenible

34.470 €

En la misma provincia (Barcelona)