Abierta 16 sep 2026 (13d 7h) Obras

obres de renovació del terreny de joc del camp de futbol municipal de Lladó (moviment de terres, nivellació 3D, aportació de teva i ressembra de gespa natural) i la substitució completa del sistema de reg

Expediente: X2026000537

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Lladó en Girona. Categoría CPV 45232120. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

52.736
Presupuesto base
52.736
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
45232120
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 18:00
Fecha límite
16 sep 2026, 14:00 (13d 7h)

Organismo contratante

Ajuntament de Lladó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 13 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (45 en Girona)

Abierta X2026001670

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres descrites al Projecte tècnic de MILLORES EN LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ ESPORTIU DESANT JOAN DE LES ABADESSES, redactat per l´arquitecte, Sr. Marc Grifell iVera i aprovat mitjançant acord adoptat pel Plenari Municipal en sessió celebrada en data 27 de novembre de 2025.

72.508 €

Abierta X2026000342

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les actuacions descrites en el "Projecte de pavimentació de de la carretera de Vilademires al terme municipal de Cabanelles. Fase 1", redactat per Martí Corominas Blanch i Maria Corominas Ramot, de l’empresa E.P. Enginyeria Grup7 SLP.

183.823 €

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta X2026000037-BIS

Reurbanització d'un espai de transició entre el nucli històric i les zones de creixement urbà més recent, de superfície aproximada 578,70 m². És una zona amb activitat quotidiana notable, especialment per la presència dels comerços de Can Central i la Fogaina, i que actua com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i a la trama històrica del municipi. Les obres tenen per finalitat millorar la mobilitat, l’accessibilitat, la seguretat viària i la qualitat urbana de l’espai públic, així com dignificar l’entorn patrimonial de la capella de Sant Sebastià i reforçar-ne la funció com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i al nucli històric del municipi.

147.311 €

Abierta CONTR/2026/0000000267

Obres de millora de les patologies del mur NU21MU126E amb prioritat P2A del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS131/26)

113.641 €

Abierta CONTR/2026/0000000261

Obres d'estabilització dels talussos NU21TA06D i NU21TA07D del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. POS130/26)

230.096 €

Abierta X2026001613

Pavimentació de l'espai de la Pista coberta de Sant Gregori amb sistema àrea-elàstic de capa d'ús de linòleum d'alta resistència i baix manteniment

90.500 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lladó

Adjudicada X2026000451

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT, INSTAL·LACIÓ I POSADA EN FUNCIONAMENT DELS EQUIPS NECESSARIS PER A LA RENOVACIÓ DEL SISTEMA DE CAPTACIÓ SUPERFICIAL I DEL SISTEMA DE DEPURACIÓ DE LA PISCINA MUNICIPAL DE LLADÓ

39.433 €

Adjudicada X2026000451

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament dels equips necessaris per a la renovació del sistema de captació superficial i del sistema de depuració de la piscina municipal de Lladó.

39.433 €

En evaluacion X2026000141

Servei d’assessorament urbanístic i d’enginyeria industrial als serveis municipals

72.000 €

En evaluacion X2026000141

L’objecte del contracte és el servei d’assessorament urbanístic i d’enginyeria industrial als serveis municipals de l’Ajuntament de Lladó. La Corporació no disposa de mitjans propis per a portar a terme l’objecte del contracte atès que en la plantilla no hi consta la plaça d’arquitecte / enginyerindustrial per atendre les funcions que requereix el servei. És necessària aquesta contractació externa amb la finalitat de dotar l’àrea d’urbanisme, de suport tècnic. El contracte que es projecta pretén consolidar aquesta estructura pels propers tres o quatre anys amb un contracte administratiu de serveis d’una durada de tres anys, més una possible prorroga d’un any.

45.000 €

Formalizada X2025000779

Subministrament de mòdul de lavabos publics a l'aparcament de la Tria, amb accés a través de galeria interior icomuna, amb una pica,amb tres cabines individuals i un lavabo adaptat totalment equipats; dimensions del quiosc 5,30 x 2,54 x 2,62 metres

68.497 €