Obres de remodelació del Carrer Riera (entre St. Isidre i Colom) de Calella

Expediente: 3174/2026

L’objecte del contracte consistirà en l’execució dels treballs descrits en el projecte d’obres de remodelació del carrer Riera (entre Sant Isidre i Colom) de Calella.

278.745
Presupuesto base
278.745
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calella, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 20:42

Organismo contratante

Ajuntament de Calella

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 ago 2026
Anuncio de Formalización 11 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 12:15