OB102000SO2026030 Obres de remodelació de les sales d’actes de la Facultat de Matemàtiques i Estadística (FME) (Lot 1) i de l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura del Vallès (ETSAV) (Lot 2), consistent en la renovació de revestiments acústics, l'actualització d'instal·lacions de clima, electricitat i dades i el subministrament de mobiliari (Lot 3)

Expediente: OB102000SO2026030

Obres de remodelació de les sales d’actes de la Facultat de Matemàtiques i Estadística (FME) (Lot 1) i de l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura del Vallès (ETSAV) (Lot 2), consistent en la renovació de revestiments acústics, l'actualització d'instal·lacions de clima, electricitat i dades i el subministrament de mobiliari (Lot 3)

816.553
Presupuesto base
137.853
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 17:52

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 jul 2026
Anuncio de Formalización 31 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 08:34

Más licitaciones de Universitat Politècnica de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)