Abierta Sin plazo publicado Obras

Obres de reforma del llac del Parc de les Morisques de Sant Quirze del Vallès

Expediente: 12/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de reforma del llac del parc de les Morisques, per tal d’aconseguir una millora en les condicions de funcionament, eficiència energètica, salubritat i utilització del llac, d’acord amb el projecte executiu prèviament aprovat per l’Ajuntament.

253.121
Presupuesto base
253.121
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sant Quirze del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jul 2026, 10:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jul 2026
Anuncio de Pliegos 15 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Quirze del Vallès

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 22/2026/P2CONTR

Serveis d'impressió de la revista Informem (SQVInfo), l’Agenda Trimestral de Cultura i el programa de Festa Major de Sant Quirze del Vallès.

185.104 €

Abierta 22/2026/P2CONTR

Serveis d'impressió de la revista Informem (SQVInfo), l’Agenda Trimestral de Cultura i el programa de Festa Major de Sant Quirze del Vallès.

77.127 €

Abierta 15/2026/P2CONTR_2

Serveis d'assessorament, assistència tècnica i lloguer d'equips per a la sonorització i il·luminació dels diferents actes que realitzi l'Ajuntament de Sant Quirze del Vallès

995.375 €

En evaluacion 12/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de reforma del llac del parc de les Morisques, per tal d’aconseguir una millora en les condicions de funcionament, eficiència energètica, salubritat i utilització del llac, d’acord amb el projecte executiu prèviament aprovat per l’Ajuntament.

210.934 €

En la misma provincia (Barcelona)