En evaluacion Obras

Obres de reforma de la piscina municipal

Expediente: 4311350006-2025-0000594

L'objecte del present projecte són les obres de reforma de la piscina municipal del Pont d'Armentera, redactat pel tècnic Abdon Aguadé i Benet, arquitecte tècnic col·legiat amb el número 1211, de la Unitat d’Arquitectura Municipal del Servei d’Assistència al Municipi (SAM) de la Diputació de Tarragona, amb un pressupost d'execució per contractar de 496.880,05 euros, als quals s'ha d'afegir l'IVA al tipus del 21%, resultant un import de pressupost d'execució per contractar IVA inclòs de 601.224,86 euros.

496.880
Presupuesto base
496.880
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Pont d'Armentera, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 14:28

Organismo contratante

Ajuntament del Pont d'Armentera

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament del Pont d'Armentera

Formalizada 4311350006-2026-0000338

Mitjançant acord del Ple de l'Ajuntament del Pont d'Armentera de 4 de juny de 2026 es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte de serveis de manteniment i conservació de la xarxa d'aigua i clavegueram, mitjançant contractació conjunta. Es fa públic el Lot 1 del contracte.

24.480 €

Formalizada 4311350006-2026-0000073

Mitjançant acord de junta de govern de 12 de febrer de 2026 de l'Ajuntament del Pont d'Armentera es va aprovar la delegació a l'Ajuntament de Figuerola del Camp de la redacció dels plecs de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques i el procediment per a l'adjudicació del contracte, que han de regir el contracte dels serveis de control integrat de plagues, mitjançant procediment obert simplificat. Es publica l'adjudicació corresponent al Lot 1.

7.360 €

Adjudicada 4311350006-2025-0000592

Contracte basat en acord marc de subministrament en la modalitat de compra d'un vehicle elèctric per a la brigada municipal, de conformitat amb el Lot 7 de l’Acord marc de subministrament de maquinària tècnica i elements de transport i de serveis de manteniment amb destinació a les entitats locals de Catalunya (exp. núm. 2023.07).

28.150 €

Formalizada 4311350006-2026-0000014

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de vigilància, salvament i socorrisme aquàtic a la piscina municipal durant la temporada d’estiu de les piscines municipals del Pont d’Armentera i de Figuerola del Camp, per lots, mitjançant procediment obert i contractació conjunta.

17.857 €

Formalizada 4311350006-2026-0000026

L’objecte del contracte és la prestació dels serveis d’assessoria i gestoria laboral i fiscal per als ajuntaments del Pont d’Armentera i de Figuerola del Camp, per lots. El contracte s'ha adjudicat a través de l'Ajuntament de Figuerola del Camp (enllaç al perfil de contractant: https://contractaciopublica.cat/ca/detall-publicacio/300766289)

6.058 €

En la misma provincia (Tarragona)