En evaluacion Obras

Obres de recalçament de la fonamentació de l'edifici de la seu de l'Oficina Comarcal de les Garrigues del Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació i l'Àrea Bàsica dels Agents Rurals a les Borges Blanques i consolidació del talús adjacent a l'edifici, i obres de reforma interior amb afectació de distribució per a l'adequació de diferents espais, a l'edifici administratiu (oficines) seu dels Serveis Centrals del DARPA.

Expediente: AG-2026-608

Contrato de obras en evaluación por Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45220000.

334.591
Presupuesto base
401.509
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
45220000
Publicación
27 jul 2026, 15:38
Fecha límite
3 ago 2026, 16:00
Duración
3 meses
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 3 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 ago 2026, 19:00

Más licitaciones de Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació