Obres de pavimentació i asfaltatge de les vies publiques, els treballs necessaris i accessoris per la realització de les mateixes, així com els treballs per la restauració de la situació anterior a les actuacions (incloent la senyalització vertical i horitzontal); treballs de senyalització viària, independents d’altres actuacions, com serien, treballs de pintura per la realització d’aquesta senyalització viària; subministrament, amb o sense instal·lació, de senyalitzacions verticals; i subministrament, amb o sense instal·lació, de pantalles informatives.

Expediente: 2025.05

Contrato de obras adjudicado por Consorci Català pel Desenvolupament Local. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 35261100. Adjudicado el 30 jul 2026 a UTE TECNOFIRMES - ACSA - LOS SERRANOS. Se recibieron 5 ofertas.

208.000.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35261100
Publicación
30 abr 2026, 12:06
Fecha límite
1 jun 2026, 17:00
Duración
2 años
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
UTE TECNOFIRMES - ACSA - LOS SERRANOS
NIF
A85058618
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Consorci Català pel Desenvolupament Local

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 abr 2026
Anuncio de Pliegos 30 abr 2026
Fin Plazo Presentación 1 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:24