Obres de millora de les condicions d'accessibilitat per a persones amb discapacitat visual a l'Escola Saavedra de Tarragona (Codi de centre: 43009369 - Codi ENS: 04960)

Expediente: ED-2026-874

Obres de millora de les condicions d'accessibilitat per a persones amb discapacitat visual a l'Escola Saavedra de Tarragona (Codi de centre: 43009369 - Codi ENS: 04960)

89.750
Presupuesto base
89.750
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 17:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jul 2026
Anuncio de Formalización 3 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 12:14

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional

En la misma provincia (Tarragona)