Obres de finalització del mur de contenció de terres per a l'accés adaptat exterior entre l'edifici de primària i infantil a l'Escola Guillem de Montgrí de Torroella de Montgrí. (Codi Centre:17003872. Codi ENS:03727).

Expediente: ED-2026-35

Obres de finalització del mur de contenció de terres per a l'accés adaptat exterior entre l'edifici de primària i infantil a l'Escola Guillem de Montgrí de Torroella de Montgrí. (Codi Centre:17003872. Codi ENS:03727).

49.387
Presupuesto base
49.387
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
16 mar 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 feb 2026
Anuncio de Formalización 16 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 mar 2026, 07:33

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional

En la misma provincia (Girona)