En evaluacion Obras

OBRES DE ADEQUACIÓ I MILLORA DE LES INSTAL·LACIONS DEL CAMP DE FUTBOL MUNICIPAL DE SANT ROC, D’OLOT

Expediente: CCS12026000016

Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres d’adequació i millora de les instal·lacions del camp de futbol municipal de Sant Roc, d’Olot , contingudes en el Projecte Tècnic amb aprovació inicial per acord de la Junta de Govern Local del dia 19 de febrer de 2026, d’acord al mateix i a les determinacions contingudes en aquest.

165.584
Presupuesto base
165.584
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
29 abr 2026, 13:40

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2026
Anuncio de Pliegos 29 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:16

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)