Obres d’arranjament del camí S-09 al terme municipal d’Ascó

Expediente: 698/2025

El present contracte d’obra pública té per objecte l’execució de les obres d’arranjament del camí S-09 Al terme municipal d’ascó, tot segons les característiques tècnics i condicions definides en la memòria valorada redactada pels Serveis Tècnics Municipals.

79.442
Presupuesto base
79.442
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 ago 2025, 11:50

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ago 2025
Anuncio de Pliegos 13 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 ago 2025
Anuncio de Formalización 13 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08