Abierta Sin plazo publicado Obras

Obres d'arranjament de 32 quadres d'enllumenat públic d'Arenys de Munt

Expediente: 218/2026

Obres d'arranjament de 32 quadres d'enllumenat públic d'Arenys de Munt, segons projecte redactat per l’enginyer industrial Josep Ibañez Gassiot, que especifica els documents de diagnosis i valoració econòmica del arranjament dels defectes de baixa tensió de tots els quadres d’enllumenat.

233.708
Presupuesto base
233.708
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Arenys de Munt, Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 10:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament d'Arenys de Munt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament d'Arenys de Munt

Abierta 534/2026

Constitueix l’objecte del contracte els treballs de manteniment de les franges perimetrals de protecció contra els incendis forestals i de les zones verdes interiors de titularitat municipal (d’ara endavant, zones verdes) de les urbanitzacions d’Arenys de Munt: L’Ajup, Aiguaviva, Collsacreu, La Creueta, Santa Rosa dels Pins i Els Tres Turons.

49.154 €

Abierta 218/2026

Obres d'arranjament de 32 quadres d'enllumenat públic d'Arenys de Munt, segons projecte redactat per l’enginyer industrial Josep Ibañez Gassiot, que especifica els documents de diagnosis i valoració econòmica del arranjament dels defectes de baixa tensió de tots els quadres d’enllumenat.

225.973 €

Abierta 353/2026

Obres de reurbanització de l'Avinguda Panagall d'Arenys de Munt

1.032.151 €

Adjudicada CTEMGE062026

Servei de prevenció aliè, que cobreixi la prevenció de riscos laborals en el seu abast (seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicologia aplicada, activitats de medicina del treball i vigilància de la salut) de conformitat amb l’establert a la Llei 31/1995, de 8 de novembre, de prevenció de riscos laborals i el Reial Decret 39/1997, de 17 de gener, pel qual s’aprova el Reglament dels serveis de prevenció, per el desenvolupament de totes les activitats preventives de riscos laborals i vigilància de la salut per a tot el personal de GUSAM, així com qualsevol altre activitat que es pugui derivar del compliment de la legislació indicada.

6.907 €

Adjudicada CTEAA022026

SERVEI D'ATENCIÓ TELEFÒNICA 24 HORES PER AL SERVEI PÚBLIC D'ABASTAMENT D'AIGUA POTABLE I CLAVEGUERAM GESTIONAT PER LA SOCIETAT MUNICIPAL GESTIÓ URBANÍSTICA I SERVEIS ARENYS DE MUNT, S.A.

20.800 €

En la misma provincia (Barcelona)