OBRES D’ADEQUACIÓ INTERIOR DE LES OFICINES EXISTENTS A LA PLANTA PRIMERA DE L’ALA EST DE L’EDIFICI DE CAN JOANETES DE L’AJUNTAMENT D’OLOT.

Expediente: CCS12025000086

L’objecte de la present contractació és l’execució de les d’obres d’adequació interior de les oficines existents a la planta primera de l’ala est de l’edifici de Can Joanetes – Ajuntament d’Olot.

141.061
Presupuesto base
141.061
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
4 feb 2026, 12:24

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 feb 2026
Anuncio de Pliegos 4 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 feb 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)