En evaluacion Obras

Obres d'adequació i millora de la seguretat en equipaments educatius municipals de l'Ajuntament de Mollet del Vallès

Expediente: COOB/26007

Contracte d'obres, amb divisió en 3 lots, per executar actuacions de manteniment, seguretat i adequació normativa en equipaments educatius municipals de Mollet del Vallès, consistents en: - Lot 1 Instal·lació d'escala d'accés i línies de vida a les cobertes de l'Escola Joan Salvat Papasseit i de l'Escola del Bosc. · Instal·lació d’escala d’accés i línies de vida a les cobertes de l’Escola Joan Salvat Papasseit. · Instal·lació d’escala d’accés i línies de vida a les cobertes de l’Escola del Bosc. - Lot 2 Instal·lació de fals sostres a diverses aules de l'Escola del Bosc · Instal·lació de fals sostres a diverses aules de l’Escola del Bosc. - Lot 3 Instal·lació d’un grup de pressió contra incendis a l’escola d’educació especial Can Vila i l’escola Joan Abelló · Instal·lació d’un grup de pressió contra incendis a l’escola d’educació especial Can Vila. · Instal·lació d’un grup de pressió contra incendis a l’escola Joan Abelló

221.088
Presupuesto base
47.741
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Mollet del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jun 2026, 10:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jun 2026
Anuncio de Pliegos 13 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Mollet del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)