Obres d'adequació d'espais (4a. Fase), per a l'ampliació de vestuaris i adequació del gimnàs i porxos a l'IE La Greda d'Olot (Codi centre: 17010827. Codi ENS: 01727).

Expediente: ED-2026-327

Obres d'adequació d'espais (4a. Fase), per a l'ampliació de vestuaris i adequació del gimnàs i porxos a l'IE La Greda d'Olot (Codi centre: 17010827. Codi ENS: 01727).

380.655
Presupuesto base
380.655
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
5 may 2026, 11:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 may 2026
Anuncio de Pliegos 5 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 3 jul 2026
Anuncio de Formalización 24 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Departament d'Educació i Formació Professional

En la misma provincia (Girona)