Obres d'adequació de voreres - Pla de voreres 2025

Expediente: X2025005671

Execució de les obres de la memòria tècnica per l'adequació de les voreres de la ciutat (Pla de Voreres 2025) de diversos carrers de Banyoles.

49.584
Presupuesto base
49.584
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
8 sep 2025, 14:45

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 sep 2025
Anuncio de Pliegos 8 sep 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 8 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)