En evaluacion Obras

OBRES CONTINGUDES A LA MEMÒRIA EXPLICATIVA I DESCRIPTIVA DE LES ACTUACIONS PREVISTES, A LA COMARCA DEL RIPOLLÈS, EN LA CONVOCATÒRIA DE SUBVENCIONS PER A ACTUACIONS DE MILLORA I MANTENIMENT DE CAMINS DE LA XARXA VEÏNAL I RURAL A LES COMARQUES DE MUNTANYA -ANY 2026-, 5 LOTS

Expediente: 376/2026

Execució de les obres contingudes a la Memòria explicativa i descriptiva de les actuacions previstes, a la comarca del Ripollès, en la convocatòria de subvencions per a actuacions de millora i manteniment de camins de la xarxa veïnal i rural a les comarques de muntanya, -any 2026-, aprovada en data 30 de gener de 2026, per Decret de Presidència Núm. 45/2026 (Exp. 2689/2025).

414.876
Presupuesto base
99.174
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ripollès, Girona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 14:18

Organismo contratante

Consell Comarcal del Ripollès

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Consell Comarcal del Ripollès

En la misma provincia (Girona)