Abierta Sin plazo publicado Obras

OBRES CONSISTENTS EN LA REPARACIÓ DELS EMISSARIS RIUDOMS, PI RODÓ, GASOLINERA I CENTURIÓN DEL MUNICIPI DE CAMBRILS I EN ELS EMISSARIS DE L’ALMADRAVA I EDAR POBLACIÓ DEL MUNICIPI DE VANDELLÒS I L’HOSPITALET DE L’INFANT

Expediente: COMAIGUA/PO/2026/01

Les obres descrites al “Plec de prescripcions tècniques que ha de regir el contracte d’obres consistent en la reparació dels emissaris Riudoms, Pi Rodó, Gasolinera i Centurión del municipi de Cambrils i en els emissaris de l’Almadrava i EDAR població del municipi de Vandellòs i l’Hospitalet de l’Infant”, elaborats pel responsable d’Operacións de Comaigua, SL, Sr. Joan Campos Ferré amb data 02-06-2026.

139.212
Presupuesto base
139.212
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Baix Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 12:08
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

COMAIGUA, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de COMAIGUA, SL

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €