OBRES COMPRESES EN EL PROJECTE DE REMODELACIÓ, JARDINERIA I AMPLIACIÓ D’ÀMBIT DE LES ESCALES DE PUJADA A L’ESGLÉSIA DE CASTELL D’ARO

Expediente: GENE2025008748 (X2025008882)

Contractació de les obres compreses en el projecte de remodelació, jardineria i ampliació d’àmbit de les escales de pujada a l’Església de Castell d’Aro

173.291
Presupuesto base
173.291
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
18 feb 2026, 10:28

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 feb 2026
Anuncio de Pliegos 18 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 dic 2025
Anuncio de Formalización 18 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)