Obres compreses en el projecte de pintura: escola Campclar, Els Àngels i El Serrallo

Expediente: 37.26 G626

Obres compreses en el projecte de pintura: escola Campclar, Els Àngels i El Serrallo

236.816
Presupuesto base
37.335
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 abr 2026, 16:08

Organismo contratante

Ajuntament de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 abr 2026
Anuncio de Pliegos 1 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 1 abr 2026
Anuncio de Formalización 13 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 abr 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Tarragona

Abierta 504/2026/G626

Servei de redacció i direcció d’obra del projecte de consolidació i restauració de les estructures arqueològiques i del projecte d’adequació, de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré- Camí de la Fonteta, de Tarragona.

79.100 €

Abierta 504/2026/G626

L’objecte d’aquest contracte és la contractació dels serveis tècnics per la redacció i direcció facultativa dels projectes executius següents: • Consolidació i restauració de les estructures arqueològiques de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona. • Adequació de la Reserva Arqueològica Xavier Dupré-Camí de la Fonteta, Tarragona

79.100 €

Abierta 467/2026-G626

Serveis de col·laboració i d'assistència tècnica a la Intervenció General en actuacions d'auditoria pública i control financer

888.742 €

Abierta 467/2026-G626

Servicios de asistencia técnica para la colaboración y apoyo a la Intervención General del Ayuntamiento de Tarragona en el ejercicio de las funciones de control interno, mediante actuaciones de auditoria pública, control Financiero y otros Trabajos incluidos en los planes anuales de control Financiero, de acuerdo con la normativa vigente. Lote 1 Auditoría de cuentas. Lote 2 Auditoría operativa. Lote 3 Control financiero de subvenciones. Lote 4 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones concedidas. Lote 5 Revisión de cuentas justificativas de subvenciones recibidas. Lote 6 Servicios de colaboración

370.309 €

Abierta Compres Exp490/2026 G626

Subministrament de tres llicències MySQL Enterprise Edition i el suport avançat de l’arquitectura MySQL de l’Ajuntament de Tarragona.

83.364 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta CSS. MT-15024-C2

Contracte de serveis per a l'assistència tècnica de coordinació de seguretat i salut de les obres corresponents al projecte constructiu. Semaforització i millora de la senyalització de passos de vianants a la C-31. Cunit. Clau: MT-15024-C2

2.335 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

CONTRACTACIÓ DE LES OBRES PER EXECUTAR EL PROJECTE DE REMODELACIÓ DEL CARRER DE L'ALT CAMP

170.232 €

Abierta 4303630008-2026-0000751-1

L’objecte del contracte és l’execució de les obres corresponents al «Projecte de remodelació del carrer de l’Alt Camp», al terme municipal de Cabra del Camp, d’acord amb el projecte tècnic aprovat. Les actuacions comprenen principalment la demolició dels elements i paviments existents que resulten incompatibles amb la nova ordenació, els moviments de terres necessaris, la remodelació i pavimentació del carrer, l’execució dels nous ferms i paviments, la renovació parcial de la xarxa de sanejament d’aigües residuals, incloses les escomeses domiciliàries i els pous de registre, així com la resta de treballs, instal·lacions i actuacions complementàries definides en el projecte tècnic. L’execució del contracte s’haurà d’ajustar al projecte tècnic, als plecs que regeixen la contractació, a l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària i a la normativa que sigui aplicable.

170.232 €

Abierta AT26158_O

OBRES DE REPARACIÓ DE LA SOLERA I PARETS DEL DIPÒSIT INSTITUT PERE MATA

244.724 €