OBRES COMPRESES EN EL PROJECTE D’AMPLIACIÓ DE LA XARXA D’AIGÜES PLUVIALS DEL CARRER TRAMUNTANA AMB EL CARRER PUIG DEL MOLÍ AMB MESURES DE CONTRACTACIÓ PUBLICA SOSTENIBLE

Expediente: GENE2025006829 (X2025006929)

Contractació de les obres compreses en el projecte d’ampliació de la xarxa d’aigües pluvials del carrer Tramuntana amb el carrer Puig del Molí

49.569
Presupuesto base
49.569
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
6 feb 2026, 10:58

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 feb 2026
Anuncio de Pliegos 6 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 nov 2025
Anuncio de Formalización 6 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)