Obres canonada per portar aigua estany de la vila, dins el pla de Recuperació, Transformació i Resiliència, pels fons NEXT GENERATION

Expediente: 2025/3528

Contracte per a la realització de les obres d'instal·lació de la canonada per portar aigua regenerada des de l'EDAR d'Empuriabrava fins a l'Estany de la Vila de Castelló d'Empúries dins el Pla de Recuparació, Transformació i Resiliència, finançat pels fons NEXT GENERATION

290.127
Presupuesto base
290.127
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Castelló d'Empúries, Girona (Cataluña)
Publicación
6 nov 2025, 14:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 nov 2025
Anuncio de Pliegos 6 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 nov 2025
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Castelló d'Empúries

En la misma provincia (Girona)