OBRES ARRANJAMENT CAMINS PPI 2026 MOIÀ

Expediente: Expedient 1704/2026

Les obres de manteniment del ferm i neteja de vores dels trams dels 9 camins que consten a la Fitxa 2. Arranjament de pistes forestals de la Memòria tècnica arranjament dels camins del Pla de Prevenció d’Incendis Forestals (PPI) 2026 (Moià) : • 1.- Manteniment del ferm i neteja vores del camí de la Tuta - Codi mapa 02. • 2.- Manteniment de ferm i neteja vores del camí de la Ctra. N-141c fins al límit del terme, passant per La Granoia, Cal Nespler i la Caseta Alta - Codi mapa 08. • 3.- Manteniment de ferm i neteja vores del camí de la Guantera fins al terme de Collsuspina - Codi mapa 09. • 4.- Manteniment de ferm i neteja vores del camí de la Torre de Casanova a Boladeres, i fins al camí de la Guantera a Collsuspina - Codi mapa 10. • 5.- Manteniment de ferm i vegetació del camí de les Cases de Ferrerons - Codi mapa 11. • 6.- Manteniment de ferm i neteja vores del camí del Riu i fins a Cal Nespler - Codi mapa 13. • 7.- Manteniment de ferm i neteja vores del camí de Passarell - Codi mapa 14. • 8.- Manteniment de ferm i neteja vores del camí de la Cabanya fins al camí de Moià a l’Estany - Codi mapa 16. • 9.- Manteniment del ferm i neteja de les vores del camí de Coromines al pla de Maria – Codi mapa 26.

33.376
Presupuesto base
33.376
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Moià, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 17:04

Organismo contratante

Ajuntament de Moià

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 jul 2026
Anuncio de Formalización 27 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:14

Más licitaciones de Ajuntament de Moià

Abierta Expedient 2150/2026

CONTRACTE OBRES MILLORA PATRIMONI NATURAL DEL PARC PREHISTÒRIC DE LES COVES DEL TOLL

32.625 €

Abierta Expedient 1698/2026

CONSTRUCCIÓ D'ESPAI VERD I ÀREA DE PÍCNIC AL POLÍGON PLA ROMANI

45.184 €

En evaluacion Expedient 2150/2026

L’Execució de les obres de millora necesàries pel manteniment del Parc Prehistòric de les Coves del Toll amb l’objectiu d’augmentar la qualitat ambiental i paisatgística de l’entorn amb major intensitat d’ús, d’acord al detall que consta en la Memòria valorada de millora del Patrimoni Natural del Parc Prehistòric de les Coves del Toll, redactada per l’empresa E2ESTUDIS Enginyeria Forestal SL: • Actuacions entorn surgència • Actuacions entorn poblat prehistòric • Actuacions camí meandre retorn pàquing costat torrent del Mal i sota Cova del Toll • Actuacions Interior Cova del Toll • Actuacions diverses. Al Cau i al pas del Torrent del Bassot

32.625 €

En evaluacion Expedient 1698/2026

Actualment l’espai verd del Polígon industrial Pla Romaní es troba sense vorera d’accés i sense delimitacions ni equipaments per tal de poder-ne fer un ús habitual. Amb aquest contracte el què es pretén és desenvolupar i crear una àrea de pícnic, tant per treballadors de les industries com per la població del nucli, que, donada la proximitat al poble, l’entorn agrícola forestal i la vegetació de ribera i elements patrimonials interessants, es zona de passejada habitual, delimitant i pavimentant voreres i accessos.

45.184 €

En evaluacion Expedient 1386/2026

CONTRACTE DE SERVEIS DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS I ESPORGA DE L'ARBRAT VIARI

488.948 €

En la misma provincia (Barcelona)